Šį sezoną jaunieji Raseinių krepšininkai su 65 ekipomis varžėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 berniukų čempionate ,,Pirmasis iššūkis“. Po sėkmingo žaidimo grupėje jauniesiems krepšininkams teko įveikti pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą. Laimėta serija prieš vilniečius atvedė raseiniškius į TOP-16 etapą. Šiame etape Raseinių KKSC ekipai nepavyko iškovoti tiesioginio kelialapio į A divizioną, tad dėl galimybės kitame sezone varžytis jame teko susigrumti su dar viena komanda iš Vilniaus.

Sostinės KM III ekipa raseiniškiams neketino lengvai pasiduoti ir po pralaimėjimo pirmajame susitikime žaisdami namuose išlygino serijos rezultatą. Lemiamos rungtynės vyko Raseiniuose, tad aikštės šeimininkai palaikomi tėvelių nepraleido puikios progos šią seriją užbaigti sau palankiu rezultatu. Atsidavimas ir ryžtas krepšinio aikštelėje virto pergalės šokiu. Jaunieji krepšininkai rungtynes laimėjo 72:51 ir iškovojo teisę kitame sezone varžytis su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis. Sveikiname krepšininkus, komandos vyr. trenerį Karolį Lendzevičių bei jo asistentą Tomą Totulį su puikiu pasiekimu!

Žymės

Visos naujienos