Gegužės 16 dieną Klaipėdoje vyko badmintono turnyro ,,Klaipėdos vasara“ varžybos. Turnyre dalyvavo 65 sportininkai iš Klaipėdos, Kretingos, Kelmės, Kauno, Tauragės, Panevėžio, Palangos ir Raseinių. Raseiniams atstovavo 2 sportininkai.

            Varžybose puikiai žaidė Ugnė Pociūtė, kuri U15 amžiaus grupės mergaičių vieneto varžybose laimėjo 3-ąją vietą, o suaugusių D grupės merginų dvejeto varžybose (poroje su Guoda Gulbe iš Klaipėdos) iškovojo 1-ąją vietą.

Egidijus Šubinas 

Žymės

Visos naujienos