Birželio 2 d. vyko tradicinė Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Joje dalyvius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Jonas Vazgys ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Aivaras Žakaitis.
30-čiai sportininkų, baigusių aerobinės gimnastikos, badmintono, futbolo, krepšinio, kulkinio šaudymo, laisvųjų imtynių, lengvosios atletikos, stalo teniso ir tinklinio ugdymo programas, buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.
Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo proga Viltei Žakaitytei, Lijai Damavičiūtei, Mikui Kropaičiui ir Gustui Karčauskui įteikti Raseinių rajono savivaldybės mero padėkos raštai ,,Už aukštus sportinius pasiekimus Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo proga“.
Guodai Arlauskaitei, Gerdai Karpiūtei, Augustei Bereišaitei, Karoliui Varaniui ir Aisčiui Narijauskui buvo įteiktos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro padėkos ,,Už aktyvią sportinę veiklą Raseinių kūno kultūros ir sporto centro baigimo proga“.
Šventės dalyviams šoko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų šokių grupė ,,Don’t Stop“ (vadovė Jurgita Miniotienė). Tad su pakilia nuotaika išlydėta dar viena sportininkų karta, kuri viliamės, kad per kartu praleistus ilgus metus atrado meilę sportui, jo pagalba ugdė atkaklumą, atsakingumą, ryžtą ir daug kitų savybių, kurios ateinančiame naujame gyvenimo etape bus itin vertingos.
Ugnės Smilgevičiūtės nuotraukos.


